Ga verder naar de inhoud

Specialisatiedag Leiding geven na agressie op de werkvloer

  • Samenwerken en welzijn

Hoe medewerkers ondersteunen na agressie op de werkvloer?

Enkele korte gegevens

Startdatum

22 januari 2027

Kostprijs

€ 165 (vrijgesteld van btw)

Locatie

Interactie Academie
Van Schoonbekestraat 33
B-2018 Antwerpen

Opleider(s)

Klinisch psycholoog en systeemtheoretisch psychotherapeut

Duur

1 dag

Als leidinggevende of coördinator sta je voor de uitdaging om zowel het organisatiebeleid te bewaken als je mensen te ondersteunen. Je balanceert tussen de zorg voor je medewerkers en de zorg voor je cliënten.  Je wil doordacht leidinggeven aan wie agressie meemaakt, maar ook rekening houden met hoe het hele team geraakt wordt.

Na deze opleiding:

  • Communiceer en pas je de richtlijnen en protocollen rond agressie correct toe. Je weet wanneer je ingrijpt, hoe je incidenten registreert en welke gesprekken en maatregelen nodig zijn.
  • Begeleid je medewerkers na een incident op een coachende manier. Je brengt hun noden in kaart en ondersteunt een veilige en duurzame terugkeer naar het werk.
  • Versterk je de veerkracht van je team. Je maakt agressie bespreekbaar, stimuleert een veilige teamcultuur en voorkomt dat incidenten of spanningen onbesproken blijven. 

Schrijf je in — 22 januari 2027

Je kan je hier inschrijven voor een inspiratiedag, workshop, cursus of opleiding.  Log in met je portaalgegevens. Dit zijn je e-mailadres en je aangemaakte wachtwoord.

Ben je je wachtwoord vergeten of log je voor de eerste keer in? Kies dan voor "Wachtwoord opvragen".

Heb je nog geen inloggegevens, klik dan op de  knop "Ga verder zonder in te loggen".

Registreer je hier

Gerelateerde opleidingen & supervisies

Ga naar het overzicht
Opleiding

Milde en ernstige burn-outklachten: een kopzorg voor leidinggevenden?

Leidinggeven, coachen en werk begeleiden
Over wat te doen en waarop in te zetten
Startdatum Nieuwe datum wordt binnenkort ingepland
Opleiding

Opleiding partnerrelatietherapie

Paren en gender
Handvatten voor partnergesprekken
Startdatum Nieuwe datum wordt binnenkort ingepland
Opleiding

Narratief werken bij rouw en verlies

  • Narratieve hulpverlening
  • Trauma, verlies en rouw
Een zesdaagse opleiding in samenwerking met Verbinding in Verlies
Startdatum Nieuwe datum wordt binnenkort ingepland